REPUBLIKA HRVATSKA

GRAD KOPRIVNICA

UMJETNIČKA ŠKOLA FORTUNAT PINTARIĆ

KLASA: 003-06/17-01/7

URBROJ: 2137-83-17-01/1

Koprivnica, 07.09.2017.

Temeljem članka 47. Statuta Umjetničke škole Fortunat Pintarić, Statutarne odluke o izmjenama Statuta, sazivam 2. sjednicu Školskog odbora za 11.09.2017. (ponedjeljak) s početkom u 13:00 satiu prostorijama Škole.

Za sjednicu predlažem slijedeći Dnevni red:

  1. Usvajanje zapisnika sa prethodne sjednice Školskog odbora
  2. Davanje prethodne suglasnost na zasnivanje radnog odnosa za radna mjesta:

- nast. klavira, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

- nast. korepeticije, 14 sati redovite nastave tjedno, na određeno vrijeme

- nast. teoretskih glazbenih predmeta u osnovnoj glazbenoj i plesnoj školi, na određeno vrijeme

- nast. violine, puno radno vrijeme, rad u Područnim odjelima u Virju i Đurđevcu, na određeno vrijeme

- nast. roga, 1 sat redovite nastave tjedno, na određeno vrijeme

- nast. trube, 4 sata redovite nastave tjedno, rad u Područnim odjelima u Virju i Đurđevcu, na određeno vrijeme

- nast. flaute, 11 sati redovite nastave tjedno, rad u Područnim odjelima u Virju i Đurđevcu, na određeno vrijeme

- nast. gitare, 20 sati redovite nastave tjedno, rad u Matičnoj školi i Područnim odjelima u Virju i Đurđevcu, na određeno vrijeme

- nast. klavira i korepeticije, puno radno vrijeme, rad u Područnim odjelima u Virju i Đurđevcu, na određeno vrijeme

- nast. teoretskih glazbenih predmeta u srednjoj školi, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

- nast. klavira, 5 sati redovite nastave tjedno, na određeno vrijeme

- nast. saksofona, 6 sati redovite nastave tjedno, rad u Područnim odjelima u Virju i Đurđevcu, na određeno vrijeme

  1. Razmatranje i donošenje Odluke o usvajanju Polugodišnjeg izvještaja o izvršenju Financijskog plana za prvo polugodište 2017. godine
  2. Razno

        

  PREDSJEDNIK ŠKOLSKOG ODBORA:

Zoran Gošek

                                                                               

Dostaviti:

  1. Zoran Gošek
  2. Vjekoslav Robotić
  3. Sanja Ciber
  4. Saša Lesar
  5. Antonio Rumenović
  6. Albert Vučinović
  7. Klaudija Jurčec

O tome obavijest:

  1. Ravnateljica Ariana Šandl
  2. Računovođa Vlatka Varović
  3. Oglasna ploča Škole