REPUBLIKA HRVATSKA

GRAD KOPRIVNICA

UMJETNIČKA ŠKOLA FORTUNAT PINTARIĆ

KLASA: 003-06/18-01/7

URBROJ: 2137-83-18-01/1

Koprivnica, 23.11.2018.

 

Temeljem članka 47. Statuta Umjetničke škole Fortunat Pintarić, Statutarne odluke o izmjenama Statuta, sazivam 13. sjednicu Školskog odbora za 26.11.2018. (ponedjeljak) s početkom u 10:00 satiu prostorijama Škole.

Za sjednicu predlažem slijedeći Dnevni red:

  1. Usvajanje zapisnika sa prethodne sjednice Školskog odbora
  2. Razmatranje i usvajanje Financijskog plana Škole za 2019. godinu i projekcija za 2020. i 2021. godinu
  3. Razmatranje i usvajanje II. Izmjena i dopuna Financijskog plana za 2018. godinu
  4. Razno

 PREDSJEDNIK ŠKOLSKOG ODBORA: 

Zoran Gošek

                                                            

Dostaviti: 

  1. Zoran Gošek
  2. Vjekoslav Robotić
  3. Sanja Ciber
  4. Dalibor Grubačević
  5. Antonio Rumenović
  6. Albert Vučinović
  7. Klaudija Jurčec

O tome obavijest:

  1. Ravnateljica Ariana Šandl
  2. Računovođa Vlatka Varović
  3. Oglasna ploča Škole

                                      

                                                                                                                                                                                      

REPUBLIKA HRVATSKA

GRAD KOPRIVNICA

UMJETNIČKA ŠKOLA FORTUNAT PINTARIĆ

KLASA: 003-06/18-01/7

URBROJ: 2137-83-18-01/1

Koprivnica, 23.11.2018.

 

Temeljem članka 47. Statuta Umjetničke škole Fortunat Pintarić, Statutarne odluke o izmjenama Statuta, sazivam 13. sjednicu Školskog odbora za 26.11.2018. (ponedjeljak) s početkom u 10:00 satiu prostorijama Škole.

Za sjednicu predlažem slijedeći Dnevni red:

  1. Usvajanje zapisnika sa prethodne sjednice Školskog odbora
  2. Razmatranje i usvajanje Financijskog plana Škole za 2019. godinu i projekcija za 2020. i 2021. godinu
  3. Razmatranje i usvajanje II. Izmjena i dopuna Financijskog plana za 2018. godinu
  4. Razno

 PREDSJEDNIK ŠKOLSKOG ODBORA: 

Zoran Gošek

                                                            

Dostaviti: 

  1. Zoran Gošek
  2. Vjekoslav Robotić
  3. Sanja Ciber
  4. Dalibor Grubačević
  5. Antonio Rumenović
  6. Albert Vučinović
  7. Klaudija Jurčec

O tome obavijest:

  1. Ravnateljica Ariana Šandl
  2. Računovođa Vlatka Varović
  3. Oglasna ploča Škole